2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tychy
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant maszyn górniczych-Elektryk/Automatyk

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

·         Montaż i demontaż maszyn górniczych u klienta oraz w siedzibie firmy

·         Świadczenie usług serwisowych u klienta

·         Nadzór oraz utrzymanie wysokiej sprawności maszyn górniczych firm: Joy, Komatsu, Montabert

·         Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpiecznego wykonywania pracy

·         Instalacja i konfiguracja oprogramowania do sterowania i wizualizacji maszyn

Wymagania:

·         Wykształcenie minimum średnie o specjalności automatyk/ elektryk

·         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·         Prawo jazdy kat. „B”

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dyspozycyjność

·         Gotowość do zjazdów w podziemia kopalń

·         Komunikatywna znajomość j. angielskiego

·         Znajomość sieci i przemysłowych protokołów komunikacyjnych (np. MODBUS, CAN)

·         Znajomość sterowników PLC Siemens S7

·         Mile widziane doświadczenie w górnictwie

·         Mile widziane doświadczenie w pracy serwisowej i remontach oraz obsłudze maszyn górniczych

·         Mile widziane aktualne zaświadczenia kwalifikacyjne potrzebne przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, remontowych, eksploatacyjnych

·         Mile widziane znajomość systemu Linux

·         Mile widziana umiejętność parametryzacji falownik

Oferujemy:

·         Umowa o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

·         Dodatek za zjazdy w podziemia kopalń (3 progi dodatku)

·         Bony żywieniowe za zjazdy w podziemia kopalń (za każdy zjazd 25zł)

·         Nagrody roczne

·         Podwyżki roczne

·         System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje

·         Szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych na koszt pracodawcy

·         Karta Multisport

·         Prywatna opieka medyczna

·         Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych stawkach

·         Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)

·         Indywidualne lekcje j. angielskiego

·         Nagrody jubileuszowe

·         Owocowe wtorki (darmowe owoce dla każdego pracownika)

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 910577792