2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Skawina
Dodane 11 czerwca 2024

SERWISANT – maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma MP SERVICE S.C. zatrudni osobę na stanowisko:

SERWISANT MASZYN I SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Opis stanowiska

  • czyszczenie i konserwacja sprzętu,

  • wykonywanie napraw i przeglądów sprzętu

  • obsługa serwisowa maszyn budowlanych

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Rozwiązywanie problemów – układy elektryki i elektroniki w maszynach budowlanych

  • Prace warsztatowe

Wymagane:

  • Prawo jazdy kategoria B

  • wiek do 45 lat

Mile widziane:

  • Znajomość mechaniki i elektryki oraz zasad eksploatacji maszyn

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych

  • Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji

  • Samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Szkolenia w zakresie obsługi, konserwacji i napraw maszyn budowlanych

  • Atrakcyjne warunki pracy oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Ciekawą pracę stwarzającą szerokie perspektywy rozwoju

  • Umowa o pracę

  • Przyjemną atmosferę w odpowiednim zespole

  • Rozwój oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 887905057