2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Tarnów
Dodane 23 maja 2024

Mechanik przemysłowy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STERNET sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą, która już od 20 lat dostarcza produkty, rozwiązania oraz usługi w szeroko pojętym obszarze napędów mechanicznych i elektromechanicznych. Naszymi klientami są największe polskie przedsiębiorstwa produkcyjne oraz producenci maszyn i urządzeń. Nasi główni partnerzy handlowi to firma SIEMENS i firma FLENDER.

Obecnie poszukujemy Serwisanta maszyn.

Twoje główne obowiązki:

-prowadzenie serwisów naprawczych i prewencyjnych przemysłowych przekładni mechanicznych, silników elektrycznych i sprzęgieł, zarówno w warsztacie firmy jak i na obiektach przemysłowych w całej Polsce

-demontaż, czyszczenie, przegląd i ponowny montaż serwisowanych urządzeń

-prowadzenie dokumentacji serwisowej

- realizacja zleceń produkcyjnych, montaż  i demontaż elementów napędowych: silników, motoreduktorów, reduktorów, sprzęgieł

Oczekujemy od Ciebie:

-chęci rozwoju zawodowego w zakresie mechaniki

-umiejętności czytania dokumentacji technicznej

-czynnego prawa jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

-stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

-nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą

-możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę)

-atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej

-pracę w zgranym i dynamicznym zespole

Aplikacja powinna zawierać dane personalne wraz ze zdjęciem oraz kilka podstawowych informacji o sobie, swoim doświadczeniu i zainteresowaniach. Prosimy o zawarcie w CV oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 760434401