2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Podgórze
Dodane 24 kwietnia 2024

Serwisant, Kraków i okolice, 1 zmiana

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Bel-Pol to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Działalność prowadzimy od ponad 30 lat, obsługując klientów hurtowych, detalicznych, inwestycyjnych. Zajmujemy się sprzedażą drzwi, paneli, podłóg.

Serwisant

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00.

  • Pakiet wynagrodzenia: płaca podstawowa i comiesięczne premie.

  • Program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów za złotówkę.

  • Karty MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Rabat na zakup asortymentu sklepu na własny użytek.

  • Szeroki zakres szkoleń przygotowujących do pracy.

  • Narzędzia pracy, w tym samochód i telefon.

  • Rozwój zawodowy u lidera w branży sprzedaży drzwi i podłóg w Polsce.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Montaż i wymiana akcesoriów drzwiowych.

  • Prosty montaż i demontaż skrzydła w ramach obsługi reklamacyjnej.

  • Drobne naprawy podłóg.

  • Terminowa realizacja napraw u klienta.

  • Odbiór towarów z magazynu i zabieranie zwrotów od klientów.

  • Dbałość o zabezpieczenie i czystość miejsca pracy.

  • Prowadzenie kalendarza wizyt.

Oczekiwania:

  • Umiejętność prostego montażu i napraw.

  • Zdolności manualne.

  • Dokładność, sumienność.

  • Umiejętność komunikowania się z klientami.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność obsługi MS Outlook.

  • Doświadczenie w pracy z klientami.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość zagadnień z zakresu stolarki drzwiowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEL - POL sp. z o.o. z siedzibą w: Strzelińska 10, 58-100 Świdnica (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 909202991