2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Opole
Henryk
Dodane 13 czerwca 2024

Serwisant/koordynator-mechatronik, automatyk-serwis kotłów na pellety

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Pelletmont zatrudni Koordynatora-Serwisu kotłów na pellety.

Zakres obowiązków:

-koordynacja zleceń serwisowych (umawianie terminów, obsługa zgłoszeń)

-serwisowanie kotłów na pellety (głównie kotłowi domków jednorodzinnych)

-przygotowywanie prac, części zamiennych

-bezpośredni kontakt z klientem,

-praca z elektronarzędziami i urządzeniami pomiarowymi

-styczność z elementami hydrauliki, mechaniki, elektryki, elektroniki i pneumatyki

Praca bardzo różnorodna, ale uporządkowana.

Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 706817679