2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Bukowo
Dodane 04 kwietnia 2024

Serwisant Klimatyzacji

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku od 2002r. związana z sektorem instalacyjnym specjalizująca się w instalacjach elektrycznych/klimatyzacji/wentylacji poszukuje pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

monter klimatyzacji

Zakres obowiązków:

• wykonanie zadań związanych z serwisem i montażem klimatyzacji oraz pomp ciepła

Wymagania:

• chęć do pracy oraz nauki

• sumienność,dokładność

• prawo jazdy B

• umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

• pracę w stabilnej, istniejącej od 2002r. firmie instalacyjnej

• współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,

• uzgodniona forma zatrudnienia,

• wynagrodzenie terminowo wypłacane./może być tygodniówka/

• pracę pełną wyzwań

• możliwość rozwoju osobistego

• pracę przy realizacji ciekawych kontraktów

Praca na terenie Szczecina i okolic z możliwością wyjazdów.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV + zdjęcie.

CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych , w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu celem umożliwienia dalszego kontaktu w ramach kolejnych procesów rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co jednakże pozostaje bez wpływu na czynności podjęte przed jej cofnięciem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 909551021