2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Serwisant Kas Fisklanych

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma BIMIT-MITA od 1992 roku działa na lokalnym rynku obsługując swoich Klientów w kompleksową obsługę sprzętu drukującego oraz kas fiskalnych i terminali płatniczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Serwisanta Kas Fiskalnych.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Serwisant Kas Fiskalnych. Nie wymagamy doświadczenia, ale zależy nam na osobie chętnej do nauki i posiadającej umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole, gdzie dbamy o wspólny rozwój i wsparcie.

  • Pełny pakiet szkoleń, które przygotują Cię do wykonywania obowiązków na stanowisku serwisanta kas fiskalnych.

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, co pozwoli Ci cieszyć się równowagą między życiem zawodowym a prywatnym.

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia dodatkowego.

  • Samochód służbowy

  • Telefon komórkowy

  • Laptop

Obowiązki:

  • Obsługa i serwisowanie kas fiskalnych.

  • Diagnozowanie i naprawa usterek technicznych.

  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną rozwijaniem się w obszarze technicznym i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę jako Serwisant Kas Fiskalnych już dziś!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 913165080