2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Świdnica
Dodane Dzisiaj o 10:07

Serwisant IT, Informatyk,

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Świdnica

Dołącz do naszego zespołu!

Idea Center to prężnie rozwijająca się firma z branży IT, oferująca szeroki wachlarz usług informatycznych dla firm i osób prywatnych. Poszukujemy doświadczonego serwisanta IT, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za:

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu komputerowego i oprogramowania

  • Montaż i konfiguracja komputerów

  • Wdrażanie i administrowanie sieciami komputerowymi

  • Zapewnienie wsparcia technicznego klientom

  • Dokumentacja wykonywanych prac

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako serwisant IT

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek sprzętu komputerowego i oprogramowania

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux

  • Umiejętność pracy w sieci

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie

  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, prosimy o kontakt: 50*******43

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Serwisant IT

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 907287276