2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Rembertów
Dodane 19 kwietnia 2024

Instalator - Systemy SWiN, CCTV, KD, PPOŻ, DSO. Warszawa od zaraz

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Czas na zmiany. Potrzebujesz nowej pracy?

Nie docenia Cię kierownik? – Dobrze trafiłeś, dołącz do nas!!

Skontaktuj się z nami, znajdziesz nas także na WhatsApp 502 267 530

ServiceLine Sp. z o.o. - od ponad 15 lat działa w branży Security. Firma jest generalnym wykonawcą budowy Systemów Teletechnicznych oraz Systemów Ochrony Przeciwpożarowej, realizuje inwestycje w obiektach przemysłowych, komercyjnych oraz w budynkach i przestrzeni użyteczności publicznej. Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant/Instalator  systemów teletechnicznych

Lokalizacja: Warszawa i okolice.

Twoje zadania:

·         Serwisowanie i instalacja systemów teletechnicznych (Systemy SWiN, CCTV, KD, Systemy PPOŻ, DSO itp.)

·         Bieżąca konserwacja w/w systemów

·         Diagnoza i usuwanie usterek instalacji

·         Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania firmy:

·         Wykształcenie techniczne (elektryk/elektronik)

·         Znajomość systemów teletechnicznych (CCTV, SKD, SSP, DSO, SSWiN…)

·         Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dokładność, systematyczność, zaangażowanie

·         Gotowość do wyjazdów służbowych

Twoje dodatkowe atuty:

·         Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

·         Posiadanie certyfikatów i szkoleń technicznych

·         Znajomość trendów rynkowych oraz nowych technologii

·         Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę,

·         Wypłatę do 10-go każdego miesiąca,

·         Niezbędne narzędzia do pracy,

·         Samochód służbowy,

·         Kartę Multisport,

·         Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

WhatsApp / sms ”serwisant”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 912888240