2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Ursus
Dodane 27 kwietnia 2024

Serwisant / Instalator systemów niskoprądowych i teletechnicznych

Wynagrodzenie

4 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Promedio - nasza firma działa od 2011r w branży nowoczesnych technologii. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Samsung Professional Display.

Koncentrujemy się na rozwiązaniach AV oraz systemach zarządzania przepływem osób w miejscach publicznych.

Informacje o naszych rozwiązaniach znajdziesz na www.promedio.net.pl i www.qcloud.pl

Opis stanowiska:

  • Konfiguracja urządzeń AV i PC,

  • Montaż urządzeń audiowizualnych i wideokonferencyjnych,

  • Serwisowanie wdrożonych systemów,

  • Praca w biurze w Warszawie oraz wyjazdy po kraju (3-4 dni w tygodniu)

Wymagania:

  • Zdolności techniczne i manualne,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie średnie (mile widziany status studenta),

  • Znajomość zagadnień: budowa urządzeń PC, działanie sieci komputerowych,

  • Dyspozycyjność (gotowość do podróży służbowych na czas montażu),

  • Łatwość w komunikacji z klientami (telefon, mail),

Mile widziane / dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia do 1 kV,

  • Umiejętność konfiguracji komputerów z systemem Windows i Linux,

  • Status studenta

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (najczęściej 8:00-16:00)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe od 4000 – 9000 zł + premia roczna,

  • Szkolenia z zakresu serwisowanych systemów, m. in. certyfikowane szkolenia Samsung (raz na kwartał na koszt pracodawcy)

  • Możliwość rozwoju z zagadnień AV, wideokonferencyjnych, Digital Signage,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 906415995