2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podjasnogórska
Dodane 14 kwietnia 2024

Pomocnik serwisanta w sklepie rowerowym Częstochowa Centrum

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Podjasnogórska

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwana osob nie bojąca sie majsterkowania przy rowerach. Składanie rowerów będzie jednym z obowiązków. Miejsce pracy: Częstochowa. Centrum

Opis stanowiska:składanie rowerów z kartonów, regulacja rowerów, montaż akcesorii do rowerów sprzedanych. Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenie minimum średnie

praca w godzinach otwarcia salonu. Soboty, wg. systemu zmianowego.

odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę,

umiejętności pracy w zespole

chęci pogłębiania wiedzy tematyki rowerowej.

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość zagadnień związanych z rowerami (trendy, nowości)

doświadczenie w pracy w branży sportowej,

doświadczenia na stanowisku doradcy/sprzedawcy

Oferujemy: przyuczenie do pracy.

Wymagany status osoby bezrobotnej.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Podjasnogórska
ID: 734660513