2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Starołęka
Dodane 08 kwietnia 2024

Serwisant hulajnóg elektrycznych w Poznaniu

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Lime to system elektrycznych hulajnóg, które można wypożyczać na ulicach m.in Poznania. Dzięki pozytywnej reakcji użytkowników, rozwijamy się w zawrotnym tempie. Dlatego też poszukujemy Serwisantów pojazdów elektrycznych, którzy pomogą nam w utrzymaniu wysokiej jakości floty hulajnóg elektrycznych w Poznaniu.

Chciałbyś do nas dołączyć i zmienić sposób, w jaki poruszają się mieszkańcy Poznania?

Wymagania:

  • podstawowa znajomość mechaniki (doświadczenie w mechanice samochodowej lub majsterkowaniu)

  • zaświadczenie o niekaralności

  • praca ok. 40h w tygodniu

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

  • techniczna znajomość działania hulajnogi

Obowiązki:

  • naprawa zepsutych hulajnóg

  • prewencja hulajnóg, aby nie ulegały uszkodzeniom

  • dbanie o porządek w magazynie

  • pomoc przy codziennej pracy magazynu

Nasza oferta:

  • 22 zł netto/h - stawka początkowa, po zdobyciu doświadczenia możliwość zwiększenia stawki

  • umowa zlecenie

  • pełen energii zespół

  • współtworzenie produktu, który już pierwszego dnia zrewolucjonizował transport na całym świecie!

Zapraszamy do aplikowania!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 732246772