2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Olsztyn
Dodane 16 kwietnia 2024

Serwisant / elektryk / instalacje niskoprądowe

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Olpro Serwis sp. z o.o poszukuje pracownika na stanowisko:

Serwisant - elektryk - instalacje niskoprądowe

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji Sygnalizacji pożaru oraz Dźwiękowych Systemów ostrzegawczych. Szukamy serwisanta z udokumentowanym doświadczeniem w instalacjach niskoprądowych.

Zakres obowiązków:

 - Przeglądy i serwisy na obiektach

- Montaż i podłączanie urządzeń niskoprądowych

WYMAGANIA:

- Prawo jazdy kat B

- Ukończona szkoła elektryczna

- Doświadczenie min 2 lata

 - Wiedza elektryczna

 Nie wymagamy doświadczenia z instalacji przeciwpożarowych.

OFERUJEMY:

- Dobre zarobki zależne od zaangażowania od 6 do 8 tyś netto,

- Duże możliwości rozwoju, różnorodność prac.

-Szkolenia

- Umowa o prace

-samochód służbowy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 845284191