2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Raszczyce
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant elektroniki

Lokalizacja

Raszczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby z umiejętnościami manualnymi do pracy jako serwisant elektroniki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie i usuwanie usterek na płytkach drukowanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.

  • Zdolność do pracy z narzędziami ręcznymi.

  • Zdolność do analizy dokumentacji technicznej i czytania schematów elektronicznych.

  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji w obszarze elektroniki.

  • Sumienność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

  • Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego.

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i naprawa usterek sprzętu elektronicznego.

  • Analiza dokumentacji technicznej i czytanie schematów elektronicznych.

  • Montaż, demontaż i konserwacja urządzeń elektronicznych.

  • Testowanie sprzętu przed i po naprawie.

  • Obsługa narzędzi i urządzeń serwisowych takich jak multimetr, lutownica, zasilacz laboratoryjny, oscyloskop itp.

  • Obsługa komputera w tym przeglądanie dokumentacji technicznej, korzystanie z programów testowych oraz programatorów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze serwisu elektronicznego oraz szkolenia w tym zakresie.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania.

Lokalizacja

Raszczyce,

Śląskie

Śląskie, Raszczyce
ID: 908317180