2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Miłoszyce
Dodane 19 kwietnia 2024

Serwisant drukarek termotransferowych

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Miłoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Od lat działamy na polskim rynku jako Lagraf Partners, świadcząc kompleksowe usługi polskim przedsiębiorstwom w dziedzinie zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne i opakowania. Na tle konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie i najwyższa jakość, którą możemy oferować przy zachowaniu korzystnych cen.

www.lagraf.com.pl

www.ribbonttr.com

Twój zakres obowiązków:

diagnozowanie i usuwanie usterek w urządzeniach drukujących;

wykonywanie przeglądów technicznych i testów sprawności drukarek;

współpraca z klientem w celu rozwiązania problemów technicznych;

wspomaganie magazyniera w przygotowywaniu produktów do wysyłek;

w razie potrzeby dojazd do klientów.

Nasze wymagania:

wykształcenie min. średnie;

konieczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

dobra organizacja pracy, operatywność i dyspozycyjność;

umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office;

prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

ciekawą pracę;

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

atrakcyjne warunki zatrudnienia;

umowa o pracę;

laptop, telefon; Benefit Systems, język angielski

Lokalizacja

Miłoszyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Miłoszyce
ID: 762288214