2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Niepruszewo
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant - cały kraj

Lokalizacja

Niepruszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma działająca w branży produkcji z tworzyw sztucznych w Niepruszewie poszukuje osoby na stanowisko:

SERWISANT

OBOWIĄZKI:

  • Diagnozowanie, naprawa i wymiana zbiorników do paliw i ich podzespołów

  • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach, pomoc zdalna i informowanie klientów o postępie reklamacji

  • Uruchomienia i montaże zbiorników i dystrybutorów u klientów

  • Szkolenia z obsługi zbiorników i ich osprzętu

  • Doradztwo techniczne, czyli pomoc klientom ze zbiornikami, dystrybutorami, oprogramowaniem itp., również w języku angielskim

  • Sprzedaż usług serwisowych

  • Wykonywanie kalibracji i przeglądów zbiorników

  • Wsparcie techniczne dla działu handlowego

WYMAGANIA:

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Znajomość zasad rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym (B1)

  • Kultura osobista oraz doświadczenie w kontaktach z klientami, postawa posprzedażowa

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość systemu Windows i MS Office.

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Miła atmosfera w pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Dofinansowanie do Multisport

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover)

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Praca w młodym zespole

  • Szkolenia

  • Dofinansowanie do Multi-Sport

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Fortis Technology Rydzińska sp.k. z siedzibą w Niepruszewie ul. Świerkowa 19, 64-30 Niepruszewo w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Fortis Technology Rydzińska sp.k. z siedzibą w Niepruszewie ul. Świerkowa 19, 64-30 Niepruszewo w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortis Technology Rydzińska sp.k. z siedzibą w Niepruszewie ul. Świerkowa 19, 64-30 Niepruszewo. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane kontaktowe: 50*****95

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji,

3) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne,

5) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa,

6) w ramach działań podjętych na Pani/Pana żądanie Administrator nie podejmuje żadnych decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym z wykorzystaniem profilowania,

7) dane są przeznaczone dla Administratora. Mogą być przekazane pracownikom Administratora, podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi informatyczne oraz kadrowo-księgowe, a także podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy,

8) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania procesu rekrutacji, nie dłużej niż 3 miesiące od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Niepruszewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niepruszewo
ID: 910239298