2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Bemowo
Dodane 12 kwietnia 2024

Serwisant automatów vendingowych Warszawa BEMOWO

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Automat Spec sp. z o.o. sp. K. poszukuje osób na stanowisko:

SERWISANT AUTOMATÓW VENDINGOWYCH

Opis stanowiska:

bieżąca obsługa automatów vendingowych oraz urządzeń kawowych polegająca na :

  • uzupełnianiu asortymentów towarowych i dbaniu o higienę urządzeń

  • analizowaniu usterek i rozwiązywaniu problemów technicznych

  • raportowaniu wykonywanych działań w aplikacji mobilnej

  • dokonywaniu przeglądów serwisowych urządzeń

  • dostawa produktów z magazynu do wybranych punktów sprzedaży

  • możliwe delegacje do innych rejonów

  • praca w zadaniowym systemie

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • samodzielność w działaniu

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność

  • mile widziane uprawnienia SEP i książeczka sanepid

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • szkolenia wstępne i wsparcie w okresie wdrożenia

  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjny system wynagradzania

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim stażem, zajmujemy się obsługą automatów Vendingowych czyli samosprzedających do kawy i przekąsek

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!!! CZEKAMY NA CIEBIE!!!

W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Automat-Spec Sp. z o.o. Sp. k., Kaszów 382, 32-060 Liszki, +48 12 280 65 41,

  • Dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Serwisant automatów vendingowych.

  • Umożliwiamy Państwu dostęp do danych osobowych, ich sprostowanie, żądanie ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych (nie dotyczy danych przetwarzanych na podstawie przepisów prawa, które musimy wypełnić), cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody.4

  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

  • Szersze informacje na temat przetwarzania danych przez naszą Firmę uzyskają Państwo na stronie internetowej Administratora pod adresem www.automatspec.pl/klauzule-prawne/

Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Serwisant automatów vendingowych

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 909610783