2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Jasień
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant Automatów Vendingowych

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Lubisz dynamiczną prace w terenie? Umiesz zorganizować swój czas? Masz doświadczenie w kierowaniu samochodem i chcesz się rozwijać?

To Nas szukasz!

 W związku z rozwojem naszego oddziału szukamy osoby do obsługi automatów sprzedających z Gdańska i okolic.

Obawiasz się kwestii dojazdów? Zapewniamy samochód służbowy pod dom.

MILE WIDZIANY KONTAKT SMS oraz przez portal OLX

Twoje obowiązki to:

·      Odpowiedzialność za jakość serwisu urządzeń vendingowych

·      Planowanie i organizacja pracy w terenie

·      Współpraca z innymi działami firmy

·      Zastępstwa swoich Współpracowników

 Oczekujemy:

·      Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

·      Skoncentrowania na wykonywaniu zadań

·      Umiejętności planowania i organizacji

·      Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

·      Umiejętności pracy w grupie

Zapewniamy niezbędne szkolenie, nie wymagamy doświadczenia.

 Ze swojej strony oferujemy:

·       System wynagrodzeń ściśle powiązany z wynikami pracy

·       Samochód służbowy, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy

·       rozbudowany i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 883714759