2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Serwisant (auto do użytku prywatnego)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami w dynamicznym środowisku technologicznym! Aplikuj już dziś, aby zacząć nową, ekscytującą przygodę zawodową.

Nasz zespół zajmuje się serwisem przemysłowych sprężarek powietrza.

Stanowisko: Serwisant Sprężarek – Technik Serwisu

Miejsce pracy: Kraków i okolice (do 100 km)

Oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i możliwość awansu w strukturze organizacji

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS)

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie oraz premię miesięczną

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Wymagania:

  • Gotowość do podróży służbowych (w obrębie województwa nie przekraczające jednego dnia)

  • Samodzielność, systematyczność oraz dobra organizacja pracy

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektryka lub pokrewne)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w serwisie maszyn przemysłowych, w tym sprężarek powietrza

Obowiązki:

  • Prowadzenie raportów z przeprowadzonych prac serwisowych

  • Szkolenie użytkowników w obsłudze sprzętu

  • Uruchamianie maszyn

  • Diagnozowanie problemów i usterek

  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów konserwacyjnych

  • Naprawa urządzeń stacjonarnych w zakładach województwa, takich jak sprężarki, generatory, dmuchawy, turbin

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu

Aplikując, nie zapomnij dodać KLAUZULI RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta z zatrudnieniem bezpośrednim. Rekrutacje prowadzi FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912232719