2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Lubelskie
  6. Odnawialna - Lublin
Paweł
Dodane 01 maja 2024

Serwisant/Audytor Instalacji Fotowoltaicznych/praca pon-pt. 8-16

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Sun Fee poszukuje doświadczonego Serwisanta/Audytora Instalacji Fotowoltaicznych, który dołączy do naszego zespołu w Lublinie.

Jeśli jesteś osobą z pasją do energii odnawialnej i masz doświadczenie w pracy z instalacjami fotowoltaicznymi, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji instalacji fotowoltaicznych.

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z instalacjami.

  • Uruchamianie pomp ciepła, pieców C.O.

  • Przeprowadzanie audytów i inspekcji istniejących instalacji fotowoltaicznych.

  • Sporządzanie raportów serwisowych i audytowych.

  • Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesami realizacji audytu.

  • Koordynacja oraz nadzór ekip montażowych.

  • Doradztwo techniczne w zakresie stosowania i montażu pomp ciepła w budynkach modernizowanych oraz nowym budownictwie.

  • Dbanie o terminowe i kompleksowe wsparcie klientów w zakresie serwisu i konserwacji w tym budowanie relacji z klientem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako serwisant lub audytor instalacji fotowoltaicznych.

  • Znajomość technologii fotowoltaicznych i systemów z nimi związanych.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu serwisowego.

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.

  • Gotowość do podróży służbowych.

  • Prawo jazdy kat. B.

 Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP E do 1kV.

  • Uprawnienia F-GAZ.

  • Wykształcenie techniczne – hydraulika/elektryka.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z zakresu fotowoltaiki.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Umowa o pracę.

  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Pakiet benefitów z których chętnie skorzystasz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 864799608