2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Tarnowskie Góry
Dodane 12 kwietnia 2024

Serwis wózków, skuterów inwalidzkich elektrycznych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

Zatrudnię od zaraz osobę do montażu, przeglądu skuterów i wózków inwalidzkich elektrycznych.

Nie trzeba mieć doświadczenia. Przyuczymy.

Poszukujemy osoby która :

  • ma doświadczenie w naprawianiu pojazdów mechanicznych, elektrycznych,maszyn itp.

  • lubi majsterkować

  • ma chęć do pracy

  • ma prawo jazdy kat.B i najlepiej własny samochód ( by sprawnie dojeżdżać do pracy )

Zakres obowiązków :

  • czyszczenie, nabłyszczanie skuterów/wózków inwalidzkich elektrycznych przed sprzedażą

  • zmiana ogumienia, pompowanie opon

  • sprawdzanie silników - wymiana szczotek silnikowych, czyszczenie silników

  • sprawdzanie i wymiana elektroniki ( najczęściej potencjometrów)

  • dokręcanie śrub

  • wymiana amortyzatorów

  • wymiana akumulatorów i inne

Oferujemy :

  • pracę w miły towarzystwie

  • premie za sumiennie wykonywaną pracę

Przyuczymy do wszystkiego. Ważne, aby mieć siłę w rękach - czasem trzeba pomóc w załadunku skutera/wózka do samochodu klienta, akumulatory ważą po 25 kg, waga fotela 25 kg...

Praca poniedziałek-piątek. Możliwość nadgodzin. Premie uzależnione od wyników pracy.

W razie pytań - proszę o kontakt telefoniczny 79*******68.

Proszę tylko o przemyślane oferty. Szukamy pracownika na stałe.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 911223942