2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Błonie
Dodane 19 kwietnia 2024

Serwis sprzątający Błonie

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy nowoczesną firmą o rodzinnych korzeniach z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Zapraszamy kobiety i mężczyzn zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy-Błonie

Zachęcamy do aplikacji osoby z grupą niepełnosprawności.

Zadania:

  • sprzątanie magazynu , wyrzucanie odpadów do prasy , mycie maszyną

    szorująco-zbierającą

  • dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych,

  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,

  • dbanie o porządek w przestrzeni świadczącej usługi.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • chęć do pracy,

  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub zlecenie

* gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego każdego miesiąca,

* Przeszkolenie stanowiskowe

* zmianowy system pracy, staramy się, aby każdemu dopasować grafik pracy

* dopasowanie lokalizacji pracy do miejsca zamieszkania

Naszym mottem jest „jakość, a nie ilość”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu

uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa

zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail

na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane

osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów

trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 884028341