2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Dodane 17 kwietnia 2024

Serwis sali, Kasjer

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Włoska restauracja Vapiano powiększa i szkoli zespół nowych pracowników.

Pragniesz zacząć swoją przygodę z gastronomią lub rozwinąć swoje umiejętności i poznać prawdziwą włoską kuchnię to znak, że szukamy właśnie Ciebie.

Opis stanowiska:

Jeśli chcesz współtworzyć z nami restaurację z wieloletnią historią, a do tego jesteś osobą uśmiechniętą i energiczną, dla której tworzenie dobrych relacji z Gośćmi jest priorytetem, zapraszamy do kontaktu.

 Wymagamy:

  • uśmiechu oraz pozytywnego nastawienia do pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • zaangażowania w powierzone zadania,

  • doświadczenie na stanowisku kelner/kelnerka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • indywidualne szkolenia stanowiskowe,

  • pozytywną atmosferę w pracy,

  • elastyczny grafik miesięczny,

  • stabilną pracę,

  • stawka godzinowa ustalana indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjne w zależności od doświadczenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 870050037