2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Chorzów
Manager Restauracji
Dodane 23 kwietnia 2024

Serwis porządkowy w restauracji / sprzątaczka / zmywak

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przystań to unikatowy koncept gastronomiczny w Parku Śląskim. To restauracja, browar, cukiernia i miejsce spotkań biznesu. Oczekujemy zgłoszeń tylko od osób, które lubią pracę z ludźmi i dla ludzi.

Przystań odświeża swoje oblicze - na czele z nowym Szefem Kuchni i nowym wyjątkowym menu! W związku z tym poszukujemy osób, które tchną nową energię w Przystań. Jesteśmy restauracją z uśmiechem i na luzie, ale wiemy co to profesjonalizm obsługi i tego oczekujemy od kandydatów.

Twój zakres obowiązków:

  • sprzątanie pomieszczeń restauracyjnych i części wspólnych budynku

  • utrzymywanie ogólnego ładu na przestrzeniach wspólnych

  • mycie i sprzątanie powierzchni płaskich

  • mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych.

  • opłukiwanie i wyparzanie naczyń po posiłkach,

  • pomoc przy procesach technologicznych w kuchni,

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzątaniu powierzchni

  • sumienność

  • punktualność

  • zaangażowanie

  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

Zapewniamy

  • stabilne zatrudnienie i unormowany system pracy w prężnym młodym zespole.

  • elastyczny grafik

  • pomoc wdrożeniową

Jeśli nie masz CV, zostaw nam swój numer telefonu

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 910522161