2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwis dzienny/wieczorny (utrzymanie czystości) w biurze

Wynagrodzenie

4 300 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pracownika na serwis utrzymania czystości w biurze

OPIS STANOWISKA:

  • bieżące utrzymanie czystości w biurze

  • zapewnienie materiałów higienicznych pracownikom biura

  • obowiązki m.in. opróżnianie koszy na śmieci, dbanie o czystość kuchni i jadalni, toalet i części wspólnych, obsługa sal konferencyjnych, uzupełnianie na bieżąco ręczników papierowych, papieru toaletowego, mydła itp.

WYMAGANIA:

  • wysoka kultura osobista

  • sumienność

  • dokładność

  • zaangażowanie i staranność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dbałość o powierzone mienie

  • komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

  • mile widziane prawo jazdy

KORZYŚCI:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)

  • atrakcyjne wynagrodzenie (min. 3262,00 zł netto przy pełnym etacie + dodatki)

  • możliwość zmniejszenia etatu do 3/4

  • godziny pracy (8:00 - 16:00), raz na jakiś czas godziny wieczorne

  • wolne weekendy

  • praca oparta na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

LOKALIZACJA:

  • Warszawa Śródmieście i Warszawa Włochy

ZGŁOSZENIA:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres mail podany w ogłoszeniu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913697417