2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Wielkopolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Komorniki
ESA Trucks Polska Sp z o o
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwis DAF zatrudni Blacharza samochodowego - filia Komorniki

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Blacharz samochodowy

Daj nam szanse zadbać o Twój rozwój. Nasz zespół rośnie i szukamy właśnie Ciebie!

ESA Trucks Polska jest firmą z holenderskimi korzeniami.

W Polsce działamy od 17 lat, nasze oddziały znajdują się w Komornikach, Koninie, Iłowej, Świecku, Godzieszowie, Ostrowie Wielkopolskim, Żernikach oraz Zielonej Górze.

Jesteśmy najbardziej utytułowanym i pro pracowniczym serwisem w Polsce.  A przede wszystkim super zespołem, który żyje nie tylko pracą. Liczy się dla nas dobra atmosfera w firmie co przekłada się na wspaniałe imprezy integracyjne!

Oferujemy:

  • Bezkonkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń

  • Brak systemu akordowego – mamy zaufanie do swoich pracowników

  • Całe wynagrodzenie wypłacamy oficjalnie – szanujemy Ciebie i Twoją rodzinę

  • Możliwość rozwoju dzięki licznym szkoleniom

  • Zespół promujący jasne ścieżki rozwoju i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym

  • Super komfortowe i przyjemne warunki pracy

  • Duża szansa na przyspieszenie kariery dzięki pracy w firmie z wieloletnią tradycją

Nasze benefity:

  • Nagrody jubileuszowe

  • Niezapomniane imprezy integracyjne

  • Wynagrodzenie wyższe od rynkowego

  • Bonus wakacyjny

  • Szkolenia i kursy za darmo

  • Dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej

  • Bezpieczne i ergonomiczne środowisko pracy

  • Nowoczesne technologie – możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie

  • Owocowe środy

  • Inicjatywa dobroczynna

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

  • Onboarding – szkolenie wprowadzające

  • Pełna opieka doświadczonego pracownika w całym okresie wdrożenia

  • Program rekomendacji pracowników

  • Kawa oraz herbata

  • Parkning

Zakres obowiązków :

  • Naprawy powypadkowe pojazdów

Wymagania:

  • Nie musisz mieć super doświadczenia - bądź otwarty a my wszystkiego Cię nauczymy

  • Pasja do ludzi i techniki pomoże Ci w pracy

                                    Pracuj z nami. Rozwijaj się z nami. Zostań z nami! #essa

Na przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 783643678