2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Dodane 30 kwietnia 2024

Service Technician_Entry Level Inowrocław or Bydgoszcz (48109)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Czy interesujesz się i masz doświadczenie w elektryce, mechanice i hydraulice? Czy jesteś zainteresowany energetyką wiatrową i chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako Technik Serwisu w Vestas masz możliwość rozwoju w stale rozwijającej się organizacji oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

Region NCE > SBU NCE Service > Site Inowroclaw

Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu. Będziesz miał okazję pracować w ekscytującej branży i w zespole zmotywowanych pracowników. Poszukujemy kandydatów z okolic Bydgoszczy, Brzozy Bydgoskiej, Nowej Wsi Wielkiej, Złotnik Kujawskich, Jaksic oraz Inowrocławia

Obowiązki

  • Naprawy elektryczne i mechaniczne (praca z wysokim napięciem) - obejmujące również czynności instalacyjne, korzystanie z naszych systemów, takich jak monitorowanie stanu / zdalne sterowanie, tworzenie kolejnych zleceń

  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów serwisowych zgodnie ze specyfikacjami Vestas wraz z wymianą komponentów (zarówno elektrycznych, mechanicznych, jak i hydraulicznych) oraz rozwiązywanie problemów w systemowych

  • Praca zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska w zespole techników pracujących w całym regionie

Kwalifikacje

  • Doświadczenie lub wykształcenie w dziedzinie elektryczności lub mechaniki. Jesteśmy także otwarci na kandydatów, którzy niedawno ukończyli szkoły techniczne i chętnie rozwiną swoje umiejętności w tych obszarach

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Kompetencje

  • Możliwość pracy na wysokości, świadomość bezpieczeństwa

  • Gotowość do dojazdów do bazy w obrębie około 40km od miejsca zamieszkania

  • Otwarte i przyjazne nastawienie do kolegów z zespołu

Oferujemy Zapewniamy pełne szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków na stanowisku Technika Serwisu. Oferujemy ekscytującą pracę, profesjonalne środowisko nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. W Vestas będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami w obszarze energetyki wiatrowej. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w stale rozwijającej się branży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912166342