2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Chodzież
Dodane 21 maja 2024

Service Technician_Entry level (52115)

Lokalizacja

Chodzież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czy interesujesz się i masz doświadczenie w elektryce, mechanice lub hydraulice? Czy jesteś zainteresowany energetyką wiatrową i chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako Technik Serwisu w Vestas masz możliwość rozwoju oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

Region NCE > SBU NCE Service > Site Chodzież

Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu. Będziesz miał okazję pracować w ekscytującej branży i w zespole zmotywowanych pracowników.

Bedziesz odpowiedzialny za turbiny na farmach wiatrowych: Wągrowiec, Oborniki, Żniny-Damasławek, Mieścisko i inne.

Obowiązki

  • Bieżące naprawy elektryczne i mechaniczne - będziesz pracować z wysokim napięciem

  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów serwisowych zgodnie ze specyfikacjami Vestas wraz z wymianą komponentów (zarówno elektrycznych, mechanicznych, jak i hydraulicznych) oraz rozwiązywaniem problemów w systemach

Kwalifikacje

Poszukujemy osoby która ma:

  • Doświadczenie lub wyksztalcenie w dziedzinie elektryczności lub mechaniki. Jesteśmy także otwarci na kandydatów, którzy niedawno ukończyli technika elektryczne/mechaniczne lub podobne

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, doświadczenie elektryczne jest mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. b

Kompetencje

Poszukujemy osoby:

  • Mogącej pracować na wysokości, ze świadomością bezpieczeństwa

  • Otwartej i przyjaznie nastawionej do osób z zespołu

Oferujemy

Oferujemy ekscytującą pracę, profesjonalne środowisko nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. W Vestas będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami w obszarze energetyki wiatrowej. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w stale rozwijającej się branży.

Oferujemy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet emerytalny), mozliwosc rozwoju oraz wszelkie szkolenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 916743222