2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Praga-Północ
Dodane 20 maja 2024

Serso Praskie Bajgle zatrudni pracownika kuchni

Wynagrodzenie

30 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Serso Praskie Bajgle to miejsce, na warszawskiej Pradze Północ, dedykowane rzemieślniczo produkowanym bajglom oraz jakościowej kawie. Bardzo ważna jest dla nas atmosfera miejsca, które tworzymy.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK KUCHNI

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie półproduktów według obowiązujących receptur

  • przygotowywanie kanapek zgodnie z obowiązującym menu

  • opracowywanie nowych wersji bajglowych kanapek

  • dbanie o zaopatrzenie oraz dobrą organizację i czystość miejsca pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w gastronomi na stanowisku pracownika kuchni

  • samodzielność i odpowiedzialność za swoje stanowisko pracy

  • dbanie o organizację i czystość miejsca pracy

  • otwartość do ludzi oraz dbanie o dobrą atmosferę

  • dostępność w weekendy

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. Przy pełnym wymiarze po 3 miesiącach możemy zaoferować umowę o pracę.

Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie dostępna 30-40h w tygodniu. Wymogiem jest dyspozycyjność w weekendy (przynajmniej 4 dni weekendowe w miesiącu).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 919663779