2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Sekretarz/ka na uczelnię

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Jesteśmy instytucją edukacyjną zlokalizowaną w samym sercu Warszawy. Specjalizujemy się w naukach społecznych i szczycimy się bogatym dorobkiem naukowym oraz innowacyjnym podejściem do nauczania.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

– bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

– wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

Obowiązki:

– bieżąca organizacja pracy sekretariatu,

– prowadzenie dokumentacji szkolnej i uczniowskiej,

– sporządzanie sprawozdań, m.in. SIO, ODPN,

– koordynacja przepływu informacji, nadzór nad obiegiem dokumentów.

– Praca z rektorem oraz kanclerzem

Oferujemy:

– pracę w młodym, dynamicznym zespole,

- Elastyczny harmonogram pracy.

- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury uniwersyteckiej.

- Przyjazne i kreatywne środowisko pracy.

- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

– międzynarodowe środowisko.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910614883