2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Zachodniopomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Szczecin
  7. Sekretariat, recepcja - Słoneczne
Dodane 18 kwietnia 2024

Referent ds. terenów zieleni

Wynagrodzenie

4 900 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Pracownia Przyrodnicza SOSENKA - firma związana z dendrologią, terenami zieleni, ochroną przyrody oraz leśnictwem, kluczowy podmiot na rynku specjalistycznych badań drzew w Polsce.

Zatrudnimy osobę do pracy w dziale terenów zieleni.

Wymagania:

a) wykształcenie średnie lub wyższe: architektura krajobrazu, ogrodnictwo, leśnictwo, ochrona środowiska lub pokrewne.

b) prawo jazdy kategorii B.

c) dobra znajomość programu Word i Excel.

d) dokładność i umiejętność organizacji pracy.

Kwalifikacje wskazane:

a) chęć do permanentnego uczenia się - przyrody nie da się wyuczyć raz i koniec :-)

b) predyspozycje do pracy samodzielnej,

c) brak przeciwskazań do pracy terenowej.

Ramowy zakres obowiązków:

a) sporządzanie opracowań z zakresu terenów zieleni i dendrologii (nauczymy)

b) praca terenowa (50%), praca biurowa (50%).

c) wyjazdy delegacyjne (ok. 12 dni w roku poza Pomorze Zachodnie)

Oferujemy:

a) pierwsza umowa - zlecenie na 30 dni. Kolejna umowa o pracę.

b) wynagrodzenie na okresie próbnym na poziomie 4900-5400 zł brutto. Po okresie próbnym dodatkowym składnikiem wynagrodzenia jest premia uznaniowa.

c) praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin w godz. 7-17, (40-godzinny tydzień pracy).

Uwagi:

1.Nie oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy - szukamy osób mogących połączyć zdobywanie wykształcenia z pracą lub osoby, które ukończyły szkołę i szukają pracy na tym stanowisku.

2.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Więcej informacji o profilu działalności firmy znajduje się pod adresem www.sosenka24.pl

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 904643440