2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Bielany
Dodane 10 kwietnia 2024

Sekretarka/Kadrowiec

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska Izba Stacji Kontroli pojazdów jest jednostką samorządu gospodarczego zrzeszającą przedsiębiorców prowadzących stacje kontroli pojazdów.

Sekretarka / kadrowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

·        obsługa sekretariatu,

·        zarządzanie korespondencją,

·        nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji,

·        archiwizacja dokumentów,

·        przygotowanie i obsługa posiedzeń rady, komisji rewizyjnej,

·        prowadzenie i aktualizacja baz danych,

·        sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

·        prowadzenie kasy oraz sporządzanie raportów,

·        monit przeterminowanych składek członkowskich,

·        wystawianie faktur,

·        dyspozycyjność w dniu robocze,

·        inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

·        wykształcenie minimum średnie,

·        sprawna obsługa MS Office,

·        znajomość programu Symfonia,

·        umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

·        zaangażowanie i motywacja do pracy,

·        umiejętność szybkiego uczenia się,

·        mile widziane doświadczenie  na podobnym stanowisku,

Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie,

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        możliwość rozwoju,

·        pracę w przyjacielskiej atmosferze,

·        narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 910833961