2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 11 kwietnia 2024

Sekretarka / ASYTENTKA / Asystent w Biurze Rachunkowym

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca biurowo - administracyjna z możwiością nauki zawodu

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów – metro Pola Moktowskie

Dynamicznie rozwijające się Biuro Rachunkowe mieszczące się na warszawskim Mokotowie,

oferujące usługi księgowe, kadrowe oraz prawne poszukuje energicznej osoby na stanowisko

asystentka / asystent.

Zakres obowiązków;

• prowadzenie sekretariatu;

• wprowadzanie danych do systemów księgowych i kadrowych;

• archiwizacja dokumentacji;

• obsługa administracyjna;

• współpraca z Klientami i instytucjami.

• prowadzenie kalendarza

• zarządzanie biurem

Oczekujemy:

• chęci rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;

• sumienności i rzetelności;

• komunikatywności;

• doświadczenia w obsłudze Klientów,

• dobrej organizacji, umiejętności pracy pod presją czasu; samodzielności, umiejętności

pracy w zespole

Mile widziane:

• wykształcenie o profilu związanym z rachunkowością lub kurs w tym zakresie

• status studenta

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy,

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

• dobrą atmosferę w pracy.

Zainteresowany osoby prosimy o kontakt

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909665752