2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gliwice
  7. Sekretariat, recepcja - Bojków
Dodane 15 maja 2024

Sekretarka / Asystentka Zarządu

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KPI(Korea Plastic Industry) Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Sekretarka / Asystentka Zarządu.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie kalendarza i organizacja spotkań Prezesa Spółki,

- Organizacja podróży służbowych (m.in. rezerwacje hoteli, bilety elektryczne),

- Kierowanie pojazdami służbowymi,

- Gotowość do podróży służbowych,

- Organizacja i obsługa spotkań biznesowych, wizyt klientów,

- Tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, eventów,

- Wsparcie w organizacji wydarzeń i innych wydarzeń, które odbywały się na terenie firmy,

- Dbanie o wizerunek firmy w salach konferencyjnych i przestrzeniach zewnętrznych.

Wymagania:

- Język angielski na poziomie B2 - warunek konieczny,

- Prawdo jazdy - warunek konieczny,

- Podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac oraz księgowości,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 918437563