2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Ochota
Dodane 04 kwietnia 2024

Sekretarka /Asystentka

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ASYSTENTKA BIURA

Dołącz do naszego zespołu

Praca stacjonarna w Warszawie dla STUDENTKI

OPIS STANOWISKA

·        dbanie o codzienne funkcjonowanie biura

·        obsługa telefonu firmowego, rezerwacyjnego

·        obsługa poczty e-mailowej, poczty firmowej oraz przesyłek kurierskich

·        zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe

CZEGO OCZEKUJEMY

·        bardzo dobra organizacja czasu pracy

·        skrupulatność, dokładność, terminowość

·        zaangażowanie, komunikatywność i energia w działaniu

·        dobra znajomość urządzeń biurowych i podstawowych programów MC Office

·        prawo jazdy kat. B – mile widziane

CO ZAPEWNIAMY

·        stałe wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie lub B2B

·        elastyczny grafik pracy (liczba godzin w miesiącu dostosowana do grafiku zajęć szkolnych -wykładów)

·        naukę i zdobycie cennego doświadczenia na przyszłość

·        pracę w miłym zespole

·        posiłek regeneracyjny - pracowniczy

 Proszę o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 909385170