2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Sekretarka, asystent ds. administracji

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Zakres obowiązków:

  • rezerwacja hoteli i biletów kolejowych dla firm,

  • wsparcie przy organizacji eventów,

  • obsługa sekretariatu, poczty przychodzącej i wychodzącej,

  • skanowanie dokumentów oraz prowadzenie elektronicznego archiwum,

  • porządkowanie i segregowanie dokumentacji,

  • weryfikacja dokumentacji i wyszukiwanie informacji, uzupełnianie baz danych,

  • wprowadzanie danych do systemu fk,

  • inne prace administracyjne.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel, Word),

  • znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • punktualność, skrupulatność i samodyscyplina.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełny wymiarze godzin,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • praca od poniedziałku do piątku - wszystkie weekendy wolne,

  • elastyczne godziny pracy,

  • wsparcie ze strony zespołu, otwartego na współpracę i dzielenie się wiedzą,

  • pracę w centrum miasta przy ulicy Ptasiej 2 koło placu Bankowego i hali Mirowskiej.

  • jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy na pełen etat,

  • chcesz zdobyć doświadczenie,

  • wykazujesz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • dobrze organizujesz swój czas pracy,

  • jesteś dokładny i skrupulatny,

  • tegoroczni maturzyści i studenci - mile widziani !

O nas:

Polish Travel Quo Vadis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa od 1990 roku. Jesteśmy biurem podróży i akredytowanym agentem IATA. Specjalizujemy się w usługach turystycznych, sprzedaży biletów lotniczych, rezerwacji hoteli, w kompleksowej obsłudze firm w zakresie podroży służbowych oraz organizacji eventów i kongresów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, przez Polish Travel Quo Vadis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Ptasiej 2 w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 761634836