2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Augustów
Dodane 13 kwietnia 2024

Sea Life zatrudni szlifierza laminatu łodzi z doświadczeniem

Wynagrodzenie

5 758 - 8 036 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Sea Life jest rozpoznawaną i szanowaną w branży stocznią z blisko 30-letnim doświadczeniem w produkcji łodzi motorowych. Firma nieustannie się rozwija: w przeciągu ostatnich trzech lat podwoiliśmy ilość zatrudnianych pracowników.

Nasze portfolio zawiera obecnie 20 modeli, wliczając w to własną markę Atlantic Marine, oraz wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych targach nautycznych luksusowe jachty hiszpańskiej marki De Antonio Yachts.

Każdego miesiąca do marin na całym świecie m.in.  Miami, Cannes, Dubaju oraz Barcelony trafiają dziesiątki jednostek wykonanych przez naszą stocznię

Jesteśmy dumni z tego, że największy produkowany przez nas jacht mierzy 15 metrów długości i jednocześnie jest największym jachtem motorowym produkowanym w regionie północnowschodniej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko szlifierz laminatu łodzi.

Wymagania:

  • Minimum 10 lat doświadczenia przy wykończeniu końcowym/szlifowaniu laminatu.

  • Znajomość materiałów i technologii stosowanych przy budowie łodzi.

  • Samodzielność podczas realizacji powierzonych obowiązków.

  • Spostrzegawczość, dbałość o detale, sumienność oraz pracowitość.

  • Sprawność manualna i umiejętność obsługi elektronarzędzi w szczególności maszyn oscylacyjnych i mimośrodowych.

  • Dobra organizacja, umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność).

  • Utrzymanie narzędzi do obróbki w odpowiednim stanie.

  • Mile widziane umiejętności modelarskie.

Obowiązki:

  • Wyprowadzanie krzywizn i ubytków powierzchni laminatowych (szpachlowanie, przecieranie, laminowanie, nakładanie warstw żelkotu pędzlem i wałkiem welurowym).

  • Wypełnianie i rekonstruowanie powierzchni laminatowych typu: inserty, wnęki, ranty.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę jednozmianową.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Paczki świąteczne dla dzieci.

  • Zarobki od 28,00 zł do 33,00 zł netto za godzinę, zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżek.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

Miejsce pracy : Augustów

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV lub bezpośredniego dostarczenia CV do siedziby firmy, która mieści się przy ul. Słowackiego 68 w Augustowie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam również do kontaktu telefonicznego : +48 87 643 60 37

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 883762406