2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Rembertów
Dodane 10 kwietnia 2024

Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych,

  • Współpraca z przewoźnikami,

  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z podwykonawcami,

  • Zdobywanie i realizowanie zleceń spedycyjnych,

  • Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji,

  • Przygotowywanie wycen dla klientów,

  • Opieka nad klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej,

  • Prowadzenie aut i współpraca z kierowcami na terenie kraju.

Nasze wymagania:

  • Mile widziana własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas,

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej lub transporcie krajowym/międzynarodowym,

  • Dobre umiejętności negocjacyjne oraz łatwość w relacjach i kontakcie z klientami,

  • Samodzielna organizacja pracy,

  • Komunikatywność, zaangażowanie, punktualność.

Co oferujemy:

  • System wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii, a także dodatków świątecznych,

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie 3000 – 15 000 PLN netto miesięcznie (uzależnione od indywidualnych sprzedaży),

  • Służbowe narzędzia do pracy.

CV proszę wysyłać przez OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 910840378