2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Koszalin
Dodane 13 maja 2024

Samodzielny mechanik do nowego warsztatu w Kretominie - stawka netto!!

Wynagrodzenie

4 200 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwany Mechanik Samochodowy do nowego warsztatu w Koszalinie!

Obowiązki:

  • Diagnozowanie usterek mechanicznych

  • Sezonowa wymiana ogumienia

  • Naprawa i konserwacja silników, układów napędowych, zawieszenia, oraz układów hamulcowych

  • Wymiana części i podzespołów

  • Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych

  • Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Przygotowanie samochodów do przeglądów technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik samochodowy lub odbyte praktyki/staż jako mechanik

  • Znajomość mechaniki pojazdowej oraz umiejętność diagnozowania usterek

  • Umiejętność pracy samodzielnej

  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Budżet na narzędzia, sprzęt oraz kursy doszkalające

  • Wynagrodzenie 25-35 zł netto/h - adekwatnie do posiadanych umiejętności

Prosimy od przesyłanie zgłoszeń z numerem telefonu przez Olx - mile widziane cv ze zdjęciem.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 904230454