2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubuskie
  6. Kucharz - Mierzęcin
Dodane 18 kwietnia 2024

Samodzielny Kucharz / Kucharka

Lokalizacja

Mierzęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowane dan zgodnie z recepturami oraz standardami sporządzanymi przez Szefa Kuchni,

  • Dbałość o najwyższy poziom wydawanych posiłków,

  • Znajomość systemu GMP, GHP, HACCAP oraz dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

  • Dobra organizacja pracy.

Nasze wymagania

  • Jesteś komunikatywny i otwarty na ludzi oraz potrafisz pracować w zespole,

  • Posiadasz doświadczenie w gastronomii na podobnym stanowisku,

  • Jesteś odpowiedzialny i samodzielny,

  • Dbasz o jakość wykonywanych zadań,

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności i poszerzać swoją wiedzę,

  • Potrafisz zachować dyscyplinę w utrzymaniu porządku i higieny pracy,

  • Jesteś gotowy podjąć pracę również w weekendy,

  • Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • Chcesz należeć do zespołu tworzącego najlepsze standardy.

Możliwość zakwaterowania.

Lokalizacja

Mierzęcin,

Lubuskie

Lubuskie, Mierzęcin
ID: 902918816