2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Warmińsko-mazurskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Olsztyn
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna/y pomoc kuchenna / Młodsza/y Kucharka

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy pracownika na kuchni do regeneracji dań, który/a będzie odpowiedzialny/a za przygotowywanie i podgrzewanie potraw, dbając o zachowanie ich świeżości i jakości. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z zespołem kuchennym, aby zapewnić szybką i skuteczną obsługę.

Obowiązki:

  • Regeneracja potraw zgodnie z ustalonymi standardami firmy.

  • Dbanie o zachowanie świeżości i smaku dań podczas procesu podgrzewania.

  • Współpraca z kucharzami w przygotowywaniu składników i finalizacji potraw.

  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad sanitarnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na kuchni lub podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz szybkiej nauki nowych rzeczy.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, włącznie z pracą w weekendy.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Książeczka Sanepidowska.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie gastronomicznej.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej.

  • Przyjazną atmosferę pracy i dynamiczne środowisko.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Posiłki regeneracyjne.

  • Do 20% rabatu na wszystkie dania w lokalach grupy CDS.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913895169