2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódź
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Górna
Dodane 04 kwietnia 2024

Samodzielna Pomoc Kuchni oraz Pracownik weekendowy na zmywak

Wynagrodzenie

22 - 24 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bistro "ZATOKA SMAKU (aleja Politechniki 10 budynek Zatoki Sportu) poszukuje pracownika na stanowisko Pomoc kuchni ( pełen etat), Zmywakowa/wy ( pełen etat od poniedziałku do piątku) oraz Zmywakowa/wy w weekendy.

POMOC KUCHNI

Praca w systemie 1/1 ( 1 dzień pracujący/1 dzień wolny) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 w weekendy 8:00-20:00. Poszukujemy na pełen etat osób samodzielnych. Stawka początkowa do uzgodnienia ( w zależności od doświadczenia ).

Po 1 miesięcznym okresie próbnym możliwość podwyższenia stawki.

Oferujemy umowę o pracę bądź zlecenie (w zależności od potrzeb pracownika)

Obowiązki:

- Przygotowywanie kanapek i fast foodów zgodnie ze standardami Bistro;

- Wygrzewanie dań obiadowych;

- Dbałość o czystość na stanowisku pracy;

- Kontrola na bieżąco jakości oraz przydatności do spożycia

ZMYWAK PEŁEN ETAT

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30-21:30. Stawka początkowa 20zł/h.

ZMYWAK

Praca dodatkowa w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-18:00. Stawka początkowa 20zł/h.

Wszystkim kandydatom oferujemy płatny dzień próbny, chcemy się poznać i dopiero wtedy podejmujemy obopólnie decyzję.

Prosimy o kontakt tylko osoby samodzielne oraz zdecydowane pojawieniem się w umówionym czasie.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 877240133