2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Toruń
Dodane 22 kwietnia 2024

Salowa - Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych Toruń

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do Jednej ze spółek Grupy Kapitałowej Impel, która zatrudni pracowników na stanowisko:

Salowa- Miejski Szpital w Toruniu

Opis stanowiska:

W związku z prowadzonym programem: "Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych", poszukujemy kandydatów posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, również ze schorzeniami specjalnymi- U Nas Każdy Ma Szansę :-)

Zadania/Czynności:

· dbanie o czystość i porządek na terenie szpitala

· sprzątanie i dezynfekcja wszystkich pomieszczeń szpitalnych, ciągów komunikacyjnych, wind i wyposażenia

· uzupełnianie środków higienicznych

· drobne prace pomocowe

Oferujemy:

· Umowę o prace / zlecenie,

· Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,

· Niezbędne narzędzia pracy,

· Wdrożenie i przygotowanie do pracy,

· Miła i przyjazną atmosferę w pracy

· Możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej

· Możliwość wykupienia dofinansowanego ubezpieczenia: NNW, grupowego na życie

· Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które mogą udzielić pomocy psychologicznej, prawnej oraz związanej z rozwojem zawodowym

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 72*******21 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50 -304), przy ul. Słonimskiego 1, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat.

Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 905696641