2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Malbork
Dodane 15 maja 2024

Salon jubilerski OroPerTe - Doradca Klienta + obsługa social media

Wynagrodzenie

4 299 - 4 699 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Salon Jubilerski ORO PER TE, poszukuje ambitnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko: Konsultant sprzedaży wyrobów jubilerski z obsługą social mediów - do salonu jubilerskiego.

Dołącz do naszego zespołu jako osoba, która wniesie świeże pomysły i ambitne podejście do promowania naszej marki jubilerskiej. Idealny kandydat powinien być pełen kreatywności, gotowy do podejmowania innowacyjnych wyzwań i aktywnego wpływania na rozwój naszego brandu. Szukamy osoby, która jest nie tylko biegła w obsłudze mediów społecznościowych, ale także potrafi skutecznie angażować i rozszerzać naszą społeczność online. Dołącz do nas, jeśli pasjonuje Cię biżuteria i chcesz przekuwać swoje pomysły w strategie, które przyniosą wymierne efekty.

Wymagania od kandydata:

  • Doświadczenie w pracy jako sprzedawca minimum 6 miesięcy (warunek konieczny)

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Biegła obsługa social mediów

  • Kreatywność

Zakres obowiązków:

  • aktywne uczestnictwo w procesie rozbudowy sieci salonów jubilerskich

  • profesjonalna i przyjazna obsługa Klientów

  • ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy

  • obsługa zamówień internetowych

  • troska o wizerunek salonu

  • zaangażowanie w rozwój firmy

    Zapraszamy do kontaktu z nami i aplikacji po przez olx !

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 918415273