2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Siemiatycze
Dodane 23 maja 2024

Salon 4F Siemiatycze - sprzedwca-kasjer

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siemiatycze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon 4F poszukuje kandydatów na stanowisko sprzedawca-kasjer

Na w/w stanowisko poszukujemy

-osoby odpowiedzialnej;

- nastawionej na zadania i realizację planów sprzedażowych

-w pełni dyspozycyjnej

-świetnie odnajdującej się zarówno w pracy zespołowej jak i samodzielnej( obsługa klienta)

-umiejącej dostosować się do zmian w grafikach i priorytetach pracy

-pozytywnie nastawionej do pracy i życia

-mile widziane są również osoby po 35 roku życia jak również osoby chętne na staż oraz prace interwencyjne jak również osoby uczące się.

Osoby zainteresowane prosimy o odpowiedź na ogłoszenie z zaznaczeniem stanowiska , załączając CV oraz klauzulę

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 290 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883) "RODO

Lokalizacja

Siemiatycze,

Podlaskie

Podlaskie, Siemiatycze
ID: 920511135