2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Jelenia Góra
  7. Zarządzanie sprzedażą - Centrum
Dodane 09 kwietnia 2024

Sales Manager z biegłym angielskim

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieKadra kierownicza

KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzynarodowych konferencji, warsztatów nowoczesnej i małoinwazyjnej chirurgii transmitowanych na żywo. Centrum Medyczne oferuje kompleksowy i profesjonalny zakres usług medycznych z zachowaniem światowych standardów obsługi pacjenta z kraju i z zagranicy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy: w siedzibie firmy w Jeleniej Górze

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz samodzielnej zadaniowej pracy,

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie,

  • Logiczne i analityczne zdolności myślenia,

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • Bardzo dobra znajomość social media i marketingu internetowego,

  • Dyspozycyjność.

Obowiązki:

  • Doradztwo pacjenta zagranicznego, przyjmowanie zapytań pacjentów,

  • Współpraca z kontrahentami i placówkami zagranicznymi KCM Clinic S.A.,

  • Marketing zagraniczny,

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej znanej na rynku międzynarodowym klinice medycznej,

  • Szkolenie wdrożeniowe i przyjazną atmosferę pracy,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Rozwój personalny na poziomie globalnym,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Jeśli jesteś zainteresowany stabilnym rozwojowym zatrudnieniem w jednej z najbardziej prestiżowych międzynarodowych Klinik w Polsce wyślij swoje CV, chętnie skontaktujemy się z Tobą!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 688972254