2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Targówek
Dodane 30 kwietnia 2024

Sales Manager | Menedżer ds. sprzedaży branży Fintech

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy dynamicznym fintech startupem, specjalizującym się w obsłudze nowoczesnych technologii płatniczych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale działamy także na rynku miedzynarodowym, zapewniając kompleksową obsługę dla klientów z całego świata. Poszukujemy osoby na stanowisko menedżera sprzedaży, która będzie odpowiedzialna za wykonanie następujących obowiązków:

Obowiązki:

  • Opracowanie i realizacja planu sprzedaży w branży fintech (w tym B2B)

  • Koordynacja zespołu sprzedaży

  • Prowadzenie spotkań handlowych - telefonicznie, online lub w siedzibie klienta

  • Realizacja celów sprzedażowych, raportowanie w systemie

  • Przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji

  • Budowanie relacji z klientami biznesowymi Współpraca z innymi działami

    Wymagania:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny

  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (dodatkowym atutem będzie znajomość rosyjskiego/ukraińskiego oraz innych języków)

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość narzędzi i strategii sprzedażowych (w tym b2b)

  • Doświadczenie pracy w startupach - dodatkowy atut

  • Kreatywność w poszukiwaniu nowych klientów i możliwości biznesowych

  • Umiejętności budowania i zarządzania zespołem sprzedazowym

    Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze na Warszawskim Targówku w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w projektach międzynarodowych

  • Duże możliwości rozwoju

  • laptop służbowy

    Benefity:

  • brak dress code'u

  • parking dla pracowników

  • spotkania integracyjne

  • do dyspozycji kuchnia w której znajdziesz pyszną kawę/herbatę/owoce

  • pet friendly :)

    Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem wiadomości OLX lub na podany w ogłoszeniu adres e-mail.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 915475564