2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Szaflary
Dodane 24 kwietnia 2024

Sales Development Manager

Lokalizacja

Szaflary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Jesteś prawdziwym dynamitem, który mówi „tak” do wyzwań i szybko przyswaja nowości. W negocjacjach czujesz się jak ryba w wodzie. Twoja kreatywność pozwala Ci zawsze znaleźć wyjście z trudnych sytuacji, a słowo „nie” traktujesz jako bodziec do podejmowania kolejnych działań. Jeśli widzisz siebie w tym opisie to nie wahaj się i dołącz do Nas.

Główne zadania:

  • Utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami

  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozwijania asortymentu u naszych Klientów

  • Realizacja strategii oraz planów sprzedażowych

  • Spotkania z Klientami, prowadzenie negocjacji handlowych oraz ich nadzór

  • Wdrażanie nowych produktów

  • Aktywna współpraca z Działem Marketingu

  • Udział w targach branżowych

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • Analiza danych sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z kluczowymi Klientami

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia)

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne

  • Skuteczne dostosowanie komunikacji „Magdy” do odbiorcy

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ogólna „kumatość”

  • Kochasz wynik

  • Język angielski – poziom komunikatywny ze względu na współpracę z zagranicznymi oddziałami Kluczowego klienta

Mile widziane:

  • Niepohamowana kreatywność i nieszablonowy sposób działania

  • Doświadczenie w sprzedaży FMCG / sektor spożywczy

To oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy – 70% w rejonie sprzedaży, pozostałe 30% w biurze w godzinach 8-16

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia i wsparcie Zespołu w procesie adaptacji

  • Pakiet medyczny

  • Stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi odważnych i szybko decyzyjnych, ceniących partnerskie i szczere relacje w Zespole

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, umiesz budować trwałe relacje z klientami i masz doskonałe zdolności komunikacyjne, to może być praca dla Ciebie! Zapraszamy do przesyłania CV.

Możesz wspierać Zespół, dla którego misja i wartości są czymś więcej niż tylko plakatem powieszonym na ścianie!

Efekty Twojej pracy, będzie można oceniać na półkach sklepowych największych sieci handlowych w kilkunastu krajach świata.

I naprawdę będziesz miał/a się czym pochwalić znajomym i rodzinie.

Lokalizacja

Szaflary,

Małopolskie

Małopolskie, Szaflary
ID: 904606525