2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Sales Advisor - Doradca Klienta

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Twój zakres obowiązków

Podstawą wygodnego snu jest odpowiedni materac :)

Aktualnie poszukujemy pracownika na pełen lub niepełen etat, do naszego kultowego salonu we Wrocławiu!

Jako nasz Ambasador, będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za poprawę jakości snu naszych klientów poprzez dopasowanie oferowanych przez nas produktów do ich potrzeb.

Wszystko to w przyjemnym otoczeniu, o które sam zadbasz i na którego wygląd będziesz mieć realny wpływ.

Nasz wizerunek to coś, na czym nam zależy, a Ty będziesz naszą „twarzą”, więc będziesz go kreować.

Postawione przed Tobą cele sprzedażowe będą napędzać Cię do działania, a radość z ich realizacji motywować do dalszej pracy.

Nasze wymagania

Jeśli lubisz ludzi, a kontakt i rozmowa z nimi sprawia Ci przyjemność, nie boisz uczyć się nowych rzeczy…

Aplikuj, a my zrobimy z Ciebie eksperta do spraw snu!

To oferujemy

  • W tym roku świętujemy nasze 25-lecie – U nas znajdziesz stabilność zatrudnienia.

  • Pracując u nas, od pierwszego dnia otrzymujesz umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas w formie podstawy i prowizji za sprzedaż (masz realny wpływ na jego wysokość).

  • Zależy nam na tym, abyś był jak najlepszym handlowcem i w tej roli czuł się pewnie, więc tuż po zatrudnieniu odbędziesz niezbędne szkolenia produktowe.

  • Później też nie zostaniesz pozostawiony sam sobie! Wszyscy wciąż uczymy się czegoś nowego podczas cyklicznych szkoleń w różnych zakątkach Polski.

  • Ponieważ atmosfera w pracy to coś, na czym nam ogromnie zależy, podczas szkoleń łączymy przyjemne z pożytecznym podczas wspólnych integracji :)

  • Każdy z nas oprócz pracy ma swoje życie prywatne, dlatego do planów pracy podchodzimy racjonalnie. Dbamy o sprawiedliwy grafik, szanując swoje dni wolne.

  • Pracując u nas, nasze wysokiej jakości produkty możesz nabyć dla siebie i swoich bliskich z atrakcyjnym rabatem pracowniczym.

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna w Allianz

  • Ubezpieczenie na życie PZU

  • Pakiet Sportowy Multisport

  • Czas pracy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

  • Zniżki na firmowe produkty wysokiej jakości

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa/Herbata

  • Paczki świąteczne

  • Motywujące konkursy

„Każdy musi się wyspać” – to hasło powtarzamy sobie od 1999 roku każdego dnia, by w 100% spełniać potrzeby, oczekiwania i drobne przyjemności wszystkich naszych klientów, w 18 salonach w całej Polsce.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909125877