2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Włocławek
Oleg Agashkov
Dodane 25 kwietnia 2024

Salamander zatrudni pracowników produkcyjnych we Włocławku

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik produkcji jest poszukiwany!

O nas:

Salamander należy do wiodących w Europie systemodawców energooszczędnych i designerskich profili okienno – drzwiowych z PCW. Jako firma rodzinna - dostarcza innowacyjne, dostosowane do potrzeb klienta i sprawdzone produkty, towary zrównoważone, trwałe i ukierunkowane na przyszłość. Będąc doświadczonym partnerem producentów okien, Salamander dostosowuje swój asortyment i rozwiązania apilkacji cyfrowych - dokładnie do potrzeb nabywców okien.

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach pracy;

  • szkolenia techniczne i handlowe;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia;

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • wypłatę zawsze w terminie;

  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia;

  • szkolenia i kursy zawodowe;

  • pożyczki z ZFŚS;

  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka ;

  • prywatną opiekę medyczną w preferencyjnej cenie;

  • grupowe ubezpieczenie na życie w preferencyjnej cenie;

  • dofinansowanie do karnetów sportowych (basen, siłownia);

  • ciągłą opiekę HR Business Partnera.

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • szkolenia wewnątrzfirmowe;

  • szkolenia zewnętrzne;

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.

Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

  • wykształcenie zawodowe;

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT – miłe widziane;

  • uprawnienia na suwnicy wydane przez UDT - mile widziane;

  • gotowość do pracy zmianowej we Włocławku w systemie 3 zmianowym.

 Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych;

  • kontrola jakościowa wykonanego wyrobu;

  • pakowanie i etykietowane palet z profilami PCW zgodnie z instrukcją pakowania;

  • rozwijanie swojej wiedzy i doświadczenia poprzez uczestnictwo w spotkaniach, szkoleniach i zapoznawanie się z procedurami, i materiałami produkcyjnymi.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 851197971